O mně

Lenka Zezulová Třebíč kadeřnice

Studovala jsem SOU/SOŠ obchodní v Třebíči. V roce 2010 jsem se odstěhovala do Prahy, zde jsem nastoupila do obchodní společnosti mimo obor.

Co osud chtěl, přišla mateřská dovolená a já jsem si přivydělávala jako kadeřnice. Zde se začala rodit myšlenka, nabízet tyto služby klientkám u nich doma, v práci, prostě tam, kde jim to bude vyhovovat…

Pro kadeřnickou činnost jsem absolvovala mnoho školení: „Komunikace se zákazníkem“, „Trendy v barvení“, „Typologie zákazníka“, „Školení na nejnovější střihy“. Zároveň jsem pracovala na realizaci své myšlenky na Mobilní kadeřnictví, chcete-li, kadeřnici do domu. I nyní stále navštěvuji různé instituce, školení, semináře a zdokonaluji se ve svém oboru, abych stále mohla svým zákazníkům nabídnout nejnovější trendy v oboru kadeřnictví, novinky z řad vlasové kosmetiky a podobně.

Jestliže hledáte kadeřnici, která pomůže Vaším prarodičům, ale i zkušenou kadeřnici, jejíž hlavní pracovní náplní je služba seniorům, ráda se seniory trávím čas. Samota má obrovský vliv na naše psychické a fyzické zdraví. Ovlivňuje například vnímání bolesti i délku zdraví a rekonvalescence, proto je důležité nezapomínat i na péči a služby pro seniory. Věděli jste, že se každý čtvrtý dospělý stane do 80 let závislý na pomoci ostatních?